Loqate (2.1.0) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Enabled
gl: Activado

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Country
gl: País

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Field
gl: Campo

en: Mode
gl: Modo

en: Address
gl: Enderezo

en: State/Province
gl: Estado actual: !state

en: Address Line 1
gl: Enderezo Liña 1

en: Address Line 2
gl: Enderezo Liña 2

en: About
gl: Información

en: Element
gl: Elemento
