Loqate (2.1.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
kk: Қосылған

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Field
kk: Өріс

en: Mode
kk: күй
