Loqate (2.1.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Mode
ne: प्रकार

en: About
ne: बारेमा
