Loqate (2.1.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Mode
sq: Mënyrë

en: About
sq: Informacione
