Loqate (2.1.1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
az: Qoşulub

en: - None -
az: - heç nə -

en: Country
az: Ölkə

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Field
az: Sahə

en: Mode
az: Rejim

en: Field mapping
az: Sahənin xəritələşdirilməsi

en: About
az: Haqqında
