Loqate (2.1.1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
bg: Активиран

en: - None -
bg: - Не -

en: Country
bg: Страна

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Field
bg: Поле

en: Mode
bg: Режим

en: Address
bg: Адрес
