Loqate (2.1.1) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Enabled
ru: Включено

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Country
ru: Страна

en: Weight
ru: Вес

en: Settings
ru: Настройки

en: Field
ru: Поле

en: Mode
ru: Режим

en: Address
ru: Адрес

en: State/Province
ru: Область/Район

en: Address Line 1
ru: Адрес

en: Address Line 2
ru: Адрес (дополнительно)

en: NONE
ru: НЕТ

en: Field mapping
ru: Соответствие полей

en: About
ru: Информация

en: Element
ru: Элемент

en: City/Town
ru: Город (Населенный пункт)
