Loqate (2.1.2) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: - None -
cy: - Dim -

en: Country
cy: Gwlad

en: Weight
cy: Pwysau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Field
cy: Maes

en: Mode
cy: Modd

en: Address
cy: Cyfeiriad

en: State/Province
cy: Sir
