Loqate (2.1.2) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Enabled
da: Aktiveret

en: - None -
da: - Ingen -

en: Country
da: Land

en: Weight
da: Vægt

en: Settings
da: Indstillinger

en: Field
da: Felt

en: Click here
da: Klik her

en: Mode
da: Tilstand

en: Address
da: Adresse

en: State/Province
da: Landsdel

en: Address Line 1
da: Adresselinje 1

en: Address Line 2
da: Adresselinje 2

en: Field mapping
da: Felt mapning

en: About
da: Om

en: Composite elements
da: Sammensatte elementer
