Loqate (2.1.2) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Country
hr: Država

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: Field
hr: Polje

en: Mode
hr: Režim

en: Address
hr: Adresa

en: About
hr: Opis
