Loqate (2.1.2) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Enabled
lv: Iespējots

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Country
lv: Valsts

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Field
lv: Lauks

en: Click here
lv: Klikšķiniet šeit

en: Mode
lv: Režīms

en: Address
lv: Adrese

en: State/Province
lv: Novads

en: Field mapping
lv: Lauka attiecinājums

en: About
lv: Par

en: Element
lv: Elements
