Loqate (2.1.2) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
mr: समर्थ

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Country
mr: देश

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Click here
mr: येथे क्लिक करा

en: Address
mr: पत्ता
