Loqate (2.1.2) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Enabled
pl: Włączone

en: - None -
pl: - Brak -

en: Country
pl: Państwo

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Field
pl: Pole

en: Click here
pl: Kliknij tutaj

en: Mode
pl: Tryb

en: Address
pl: Adres

en: State/Province
pl: Województwo

en: Field mapping
pl: Mapowanie pola

en: About
pl: O stronie
