Loqate (2.1.2) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: - None -
ug: يوق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Mode
ug: مودېل

en: Address
ug: ئادرېس

en: About
ug: ھەققىدە
