Loqate (2.1.3) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
jv: Urip

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Country
jv: Negara

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: About
jv: Ngenani
