Loqate (2.1.3) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
ku: چالاکە

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Field
ku: خانە

en: Mode
ku: جۆر

en: About
ku: دەربارە
