Loqate (2.1.3) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
ro: Activat

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Country
ro: Țară

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: Field
ro: Câmp

en: Mode
ro: Mod

en: Address
ro: Adresă

en: State/Province
ro: Judeţ

en: About
ro: Despre
