Loqate (2.1.3) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Enabled
sk: Povolené

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Country
sk: Krajina

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Field
sk: Pole

en: Click here
sk: Kliknite sem

en: Mode
sk: Režim

en: Address
sk: Adresa

en: State/Province
sk: Štát/Kraj

en: Edit address
sk: Zmena adresy

en: Field mapping
sk: Mapovanie polí

en: About
sk: Informácie o

en: An entity field containing a postal address
sk: Pole entity obsahujúce poštovú adresu
