Loqate (2.1.3) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Field
sl: Polje

en: Mode
sl: Način

en: About
sl: O modulu
