Loqate (2.1.3) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Country
sv: Land

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Field
sv: Fält

en: Click here
sv: Klicka här

en: Mode
sv: Läge

en: Address
sv: Adress

en: State/Province
sv: Län/landskap

en: Field mapping
sv: Mappning av fält

en: About
sv: Om

en: An entity field containing a postal address
sv: Ett objektsfält som innehåller en postadress
