Loqate (2.1.3) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Mode
bo: རྣམ་པ

en: Address
bo: ས་གནས

en: About
bo: གསལ་བཤད
