Loqate (2.1.3) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Enabled
ca: Habilitat

en: - None -
ca: - Cap -

en: Country
ca: País

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Field
ca: Camp

en: Address
ca: Adreça

en: State/Province
ca: Estat/Província

en: Address Line 1
ca: Adreça línia 1

en: Address Line 2
ca: Adreça línia 2

en: Field mapping
ca: Correspondència de camps

en: About
ca: Detalls
