Loqate (2.1.3) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Country
eo: Lando

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Field
eo: Kampo

en: Mode
eo: Reĝimo
