Loqate (2.1.2) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Country
hi: देश

en: Weight
hi: मान

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Field
hi: क्षेत्र

en: Click here
hi: यहाँ क्लिक करें

en: Mode
hi: प्रकार

en: Address
hi: पता

en: About
hi: के बारे में
