Loqate (2.1.3) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Address
my: လိပ်စာ

en: About
my: အကြောင်း
