Loqate (2.1.3) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Enabled
pt: Habilitado

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Country
pt: País

en: Weight
pt: Peso

en: Settings
pt: Configurações

en: Field
pt: Campo

en: Click here
pt: Clique aqui

en: Mode
pt: Modo

en: Address
pt: Endereço

en: State/Province
pt: Estado

en: Edit address
pt: Editar endereço

en: Field mapping
pt: Mapeamento de campo

en: About
pt: Sobre

en: Element
pt: Elemento

en: City/Town
pt: Cidade

en: ZIP/Postal Code
pt: CEP/Código Postal
