Loqate (2.1.3) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Country
ta: நாடு

en: Weight
ta: எடை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Field
ta: புலம்

en: Mode
ta: முறை

en: About
ta: பற்றி
