Loqate (2.1.3) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Country
th: ประเทศ

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Mode
th: รูปแบบ

en: Address
th: ที่อยู่

en: About
th: เกี่ยวกับ
