Loqate (3.0.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Weight
bn: ভর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Mode
bn: মোড

en: About
bn: সম্পর্কে
