Loqate (3.0.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Country
bs: Zemlja

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Field
bs: Polje

en: Address
bs: Adresa
