Loqate (3.0.0) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Country
el: Χώρα

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Field
el: Πεδίο

en: Click here
el: Κλικ εδώ

en: Mode
el: Τρόπος

en: Address
el: Διεύθυνση

en: State/Province
el: Νομός/Περιοχή

en: About
el: Περί
