Loqate (3.0.0) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Enabled
fi: Käytössä

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Country
fi: Maa

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: Field
fi: Kenttä

en: Click here
fi: Klikkaa tässä

en: Mode
fi: Tila

en: Address
fi: Osoite

en: State/Province
fi: Osavaltio/Provinssi

en: Edit address
fi: Muuta osoitetta

en: Field mapping
fi: Kenttien vastaavuuksien määrittely

en: About
fi: Tietoja

en: Element
fi: Elementti
