Loqate (3.0.0) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Enabled
is: Virkt

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Country
is: Land

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: Field
is: Svæði

en: Click here
is: Smelltu hér

en: Mode
is: Hamur

en: Address
is: Heimilisfang

en: State/Province
is: Fylki/Hérað

en: About
is: Um
