Loqate (3.0.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Field
km: វាល

en: Mode
km: របៀប​

en: About
km: អំពី
