Loqate (8.x-1.3) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Country
ca: País

en: Region
ca: Regió

en: Address
ca: Adreça

en: State/Province
ca: Estat/Província

en: Zip/Postal Code
ca: Zip/Codi postal

en: About
ca: Detalls

en: Address 2
ca: Adreça 2
