Loqate (8.x-1.6-alpha1) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Enabled
et: Lubatud

en: - None -
et: - Puudub -

en: Country
et: Riik

en: Settings
et: Seaded

en: Field
et: Väli

en: Region
et: Regioon

en: Mode
et: Viis

en: Address
et: Aadress

en: State/Province
et: Maakond

en: Zip/Postal Code
et: Postiindeks

en: About
et: Programmist

en: Address 2
et: Aadress 2
