Loqate (8.x-1.6-alpha1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
is: Virkjað

en: - None -
is: - Einki -

en: Settings
is: Setingar

en: Field
is: Rein

en: Region
is: Øki

en: Mode
is: Støða

en: About
is: Um
