Loqate (8.x-1.6-alpha1) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Enabled
it: Attivato

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Country
it: Paese

en: Settings
it: Impostazioni

en: Field
it: Campo

en: Region
it: Regione

en: Mode
it: Modalità

en: Address
it: Indirizzo

en: State/Province
it: Stato/Provincia

en: Zip/Postal Code
it: CAP/Codice postale

en: About
it: Informazioni

en: Element
it: Elemento

en: Address 2
it: Indirizzo 2
