Loqate (8.x-1.6-alpha1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Country
hy: Երկիր

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Field
hy: Դաշտ

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Mode
hy: Ռեժիմ
