Loqate (8.x-1.6-alpha1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Enabled
ja: 有効

en: - None -
ja: - なし -

en: Country
ja: 国

en: Settings
ja: 設定

en: Field
ja: フィールド

en: Region
ja: リージョン

en: Mode
ja: モード

en: Address
ja: 住所

en: State/Province
ja: 都道府県

en: About
ja: アバウト

en: Element
ja: 要素

en: DEFAULT
ja: デフォルト
