Loqate (8.x-1.6-alpha1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Field
ka: ველი

en: Region
ka: რეგიონი

en: Mode
ka: რეჟიმი
