Loqate (8.x-1.6-alpha1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
ur: فعال

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Country
ur: ملک

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Field
ur: فیلڈ

en: Region
ur: علاقہ

en: Mode
ur: طریقۂ کار
