Lottiefiles Field (1.1.6) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Name
id: Nama

en: Add
id: Tambah

en: Width
id: Lebar

en: Loop
id: Pengulangan

en: Selector
id: Pemilih

en: Reference
id: Referensi

en: The directory %directory does not exist.
id: Direktori %directory tidak ditemukan.

en: About
id: Tentang

en: The directory %directory is not writable.
id: Direktori %directory tidak bisa ditulis.

en: Field types
id: Jenis bidang isian
