Lottiefiles Field (2.0.1) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Name
sv: Namn

en: Background
sv: Bakgrund

en: Add
sv: Lägg till

en: Mode
sv: Läge

en: Width
sv: Bredd

en: Controls
sv: Kontroller

en: Selector
sv: Väljare

en: Reference
sv: Referens

en: The directory %directory does not exist.
sv: Katalogen %directory finns inte.

en: About
sv: Om

en: Speed
sv: Hastighet

en: The directory %directory is not writable.
sv: Katalogen %directory är skrivskyddad.

en: Field types
sv: Fälttyper
