LTI Tool Provider (2.0.0) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Language
ku: زمان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: None
ku: هیچ

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: View
ku: پیشاندان

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Field name
ku: ناوی خانە

en: Key
ku: کلیل

en: Date created
ku: بەرواری درووستکردن

en: @type: deleted %title.
ku: @type: %title سڕایەوە.
