LTI Tool Provider (2.0.1) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Language
nn: Språk

en: Edit
nn: Rediger

en: None
nn: Ingen

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: View
nn: Sjå på

en: Timestamp
nn: Tidspunkt

en: Created
nn: Laga

en: Field name
nn: Feltnamn
