LTI Tool Provider (2.0.1) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Language
sk: Jazyk

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: View
sk: Zobraziť

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: Created
sk: Vytvorené

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Public Key
sk: Verejný kľúč

en: Private Key
sk: Súkromný kľúč

en: Key
sk: Kľúč

en: Date created
sk: Dátum vytvorenia

en: @type: deleted %title.
sk: @type: odstránené %title.

en: Private key
sk: Súkromný kľúč
