LTI Tool Provider (2.0.1) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Language
sl: Jezik

en: Edit
sl: Uredi

en: None
sl: Brez

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: View
sl: Prikaži

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Field name
sl: Ime polja

en: Public Key
sl: Javni ključ

en: Private Key
sl: Zasebni ključ

en: Key
sl: Ključ

en: Date created
sl: Datum nastanka

en: @type: deleted %title.
sl: @type: zbrisano %title.
