LTI Tool Provider (2.0.2) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Value
bg: Стойност

en: Language
bg: Език

en: Enabled
bg: Активиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: None
bg: Не

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: View
bg: Прегледай

en: Timestamp
bg: Време

en: Created
bg: Създадено

en: Key
bg: Ключ

en: @type: deleted %title.
bg: @type: изтрит %title.
