LTI Tool Provider (2.0.2) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Value
bs: Vrijednost

en: Language
bs: Jezik

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: Field name
bs: Ime polja

en: @type: deleted %title.
bs: @type: obrisan %title.
